paździe.29

Czy bańki chińskie pomagają w walce z celulitem?

dodano: 29 października 2014 przez KretAlicja


Cellulit jest zmorą wielu kobiet, które nie zawsze skutecznie próbują z nim walczyć. Jednym ze sposobów jest stosowanie chińskich baniek.

Należy przy pomocy bańki i jakiegoś oleju lub oliwki masować odpowiedni fragment ciała. Wykonanie bańki z gumy pozwala na zassanie skóry, natomiast sam masaż jest dosyć trudną i uciążliwą czynnością. Przy zbyt mocnym albo zbyt długim stosowaniu, mogą pojawić się siniaki, a nawet krwiaki. Ruch zassanym gumowym przedmiotem po nawilżonej olejem skórze może być bardzo bolesny.

Zabieg jest intensywny i skuteczny, a skóra jędrna i napięta. Tą metodą można zredukować cellulit do minimum. Jednak nieumiejętne stosowanie może być bardzie szkodliwe niż pożyteczne i o tym należy pamiętać.

Wśród przeciwwskazań do stosowania baniek, wymienić należy problemy z krążeniem, pajączki, żylaki oraz pękające naczynka. Bańki można kupić w aptece, na portalach aukcyjnych i w sklepach prozdrowotnych. Ich koszt zamyka się w przedziale 20-30 zł. Oczywiście najskuteczniejsza walka z cellulitem jest w połączeniu ze zdrowym odżywianiem i codzienną aktywnością fizyczną,

 


photo
bańki chińskie: Zdjęcie pochodzi z notki Czy bańki chińskie pomagają w walce z celulitem?


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy